Changes between Version 5 and Version 6 of OurTutorial


Ignore:
Timestamp:
Jan 31, 2012, 12:44:46 AM (8 years ago)
Author:
pfusik
Comment:

--

Legend:

Unmodified
Added
Removed
Modified
 • OurTutorial

  v5 v6  
  6060== Wprowadzanie zmian ==
  6161
  62 Potraktujcie to, co jest jako piaskownicę. Po oswojeniu się wszystkich zrobimy porządek i będziemy wprowadzać zmiany na poważnie.
   62Potraktujcie to, co jest, jako piaskownicę. Po oswojeniu się wszystkich zrobimy porządek i będziemy wprowadzać zmiany na poważnie.
  6363
  64 Najprościej jest zmienić plik, który jest już w SVN. Zmieniamy pliki normalnie - np. możecie przeedytować pliki tekstowe w notatniku. Następnie wybieramy SVN Commit - wyświetli się lista zmienionych plików. Wpisujemy na górze opis i zatwierdzamy. Wpisujemy swój login i hasło. Po chwili zmiany są widoczne dla wszystkich.
   64Najprościej jest zmienić plik, który jest już w SVN. Zmieniamy pliki normalnie - np. możecie przeedytować pliki tekstowe w notatniku. Następnie wybieramy SVN Commit - wyświetli się lista zmienionych plików. Wpisujemy na górze opis i zatwierdzamy. Wpisujemy swój login i hasło. Po chwili zmiany są widoczne dla wszystkich (muszą oni zrobić SVN Update).
  6565
  6666Aby dodać plik, normalnie umieszczamy go w katalogu, prawo-klik na nim i TortoiseSVN / Add. Następnie, aby wysłać dodane pliki, używamy SVN Commit jak wyżej.